Ceník lyžařského areálu Hochficht v zimní sezoně 2023/2024

Denní a hodinové skipasy 

Vícedenní skipasy

*Cena platná při nákupu v ONLINE SHOPU nebo v prodejních automatech 
Kupte si skipas online a ušetřete peníze. U všech cen označených hvězdičkou* bude při nákupu na pokladně skiareálu účtován příplatek € 3,00.

**Studenti do 26 let (r.n. 1998 a mladší) lyžují za tarif Mládež (pouze po předložení platného studijního průkazu/ISIC). 

***Skipasy na večerní lyžování mohou být zakoupeny pouze ONLINE nebo v prodejních automatech na skipasy (vedle pokladen). Nákup na pokladně není možný - pokladny jsou během večerního lyžování uzavřeny!

Slevy a výhody: 
Lyžařské oddíly (SLČR), učitelé lyžování, ZTP, Senioři (do r.n. 1959).  
Zvýhodněný skupinový tarif od 20 osob. Předložení platného dokladu totožnosti pro získání slevy nutné. Slevy nelze kombinovat. Žádné slevy na již zvýhodněné skipasy.

Ke každému skipasu vám bude účtována vratná záloha 2€ na čipovou kartu. Můžete ji opakovaně použít pro dobití skipasu či vrátit po lyžování.

Všechny skipasy jsou nepřenosné
Upozorňujeme, že z kontrolních důvodů je při prvním průchodu turniketem pořízena digitální fotografie držitele skipasu. Tato fotografie slouží u všech nástupů na lanovky/vleky ke kontrole možného zneužití skipasu (předání/přeprodej jiné osobě).

(Informace dle § 24 DSG 2000 zu "Photocompare")


Změny cen a chyby vyhrazeny!

Všechny ceny vč. 10% DPH.

 

Zdroj:
https://skisport.com/Hochficht/cs/ceny-skipasu/skipasy-zima