Volný čas na Lipně (kromě lyžování)

Bobová dráha Lipno

2 km, jedinečný adrenalinový zážitek Vás čeká na celoročně otevřené bobové dráze.

Běžecké trasy

V úseku mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem je v případě vhodných sněhových podmínek pravidelně strojově upravováno téměř 40 km běžkařských tratí pro klasické běžkování i bruslení na běžkách. Místní specialitou je okruh na zamrzlém Lipně, který je ideální pro odpolední nenáročný výlet na běžkách.

Bruslení na Lipně

Během zimní dovolené na Vás čeká při příznivém počasí zamrzlá hladina jezera Lipno – ideální na bruslení. Jakmile síla ledu dosáhne 18 cm je technicky upravován přes 10 km dlouhý a 6 m široký bruslařský okruh, který spojuje obce Lipno nad Vltavou a Frymburk a poskytuje možnost se na bruslích přímo vyřádit.

 

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů je dlouhá 675 metrů a na jejím konci čeká návštěvníky 40 metrů vysoká rozhledna, která poskytuje překrásné výhledy na Lipno a Novohradské hory. Stezka je otevřena celoročně.

A kde se po sportu zahřát?

Vyhřátá restaurace jistě potěší po dni, stráveném na venku na sněhu. Naše restaurace disponuje 110 místy. V restauraci je i nekuřácká část. Podáváme zde nejen klasická jídla české kuchyně jako je pečená kachna se zelím a knedlíky nebo naše vyhlášená svíčková, ale i jídla mezinárodní kuchyně, rybí speciality, hamburgery i zeleninové saláty.

Relaxovat se dá ale i při šálku dobré kávy v naší hotelové cukrárně. Ta je vyhlášená svými domácími dorty nebo palačinkami. Zahřát se můžete při sklence svařeného vína nebo čaje.

Hotelové wellness

V ceně všech pobytů je zahrnuto neomezené využívání základního wellness - bazénu, infrasauny, parní sauny a relaxační místnosti.

Nabízíme pobyty týdenní i víkendové, s wellness programem i bez.

Na webu hotelu Maxant se dozvíte vše, co vás o nabídce wellness služeb zajímá.

www.hotelmaxant.cz