Hotel Maxant ve Frymburku na Lipně

Malebný Frymburk

Frymburk je nevelký rozlohou, na své návštěvníky je však připraven a nespoléhá pouze na svůj hlavní magnet - "jihočeské moře" Lipno. Kromě základních služeb nabízí i další lákadla pro trávení volného času. Na své si přijdou aktivní sportovci, rodiny s dětmi i senioři, kteří upřednostňují klidnější dovolenou. Hotel Frymburk vám nabídne maximální relax i v podobě hotelového wellness.

Rodinná atmosféra

Hotel Maxant jsme založili v roce 1992, a patří tím mezi hotely a penziony u přehrady Lipno, které mají již dlouhou tradici. Chceme poskytovat kvalitní ubytování u Lipna za příznivé ceny a tak, abyste od nás odjížděli vždy spokojení. Od začátku se snažíme o osobní přístup ke každému hostu. Možná právě proto patříme mezi oblíbené hotely na Lipně. Nejsme jako jiné hotely u Lipna. Náš host není jen jeden ze sta, ale má jméno a tvář. Jsme jediný welness hotel ve Frymburku s osobitým přístupem.

Výhodná poloha

Rodinný hotel Maxant, poskytující ubytování na Lipně, najdete na náměstí malebného městečka Frymburk, které leží přímo na břehu přehrady Lipno. Hotel je snadno přístupný. Všude je to blízko - k jezeru, cyklistické stezce v jeho okolí, i do sportovních areálů na Lipně. Nic vám nebude bránit užít si klidnou dovolenou v čisté přírodě Šumavy  v jižních Čechách.

Wellness i dobré jídlo

Bazén v hotelu, letní terasa i odpočívárna, 3 druhy saun, masáže, šumavkské lázně i vířivka. A také vyhlášená cukrárna. Nespoléháme jen na pěkné okolí u přehrady Lipno. Relax a odpočinek si vychutnáte, i když se počasí zrovna nevyvede a nudit se u nás rozhodně nebudete.  Hledáte-li wellness u Lipna, právě jste ho našli.

Okolí je jako stvořené pro lyžaře

V okolí Frymburka jsou čtyři lyžařské areály - skipark Frymburk, skiareál Lipno a dva lyžařské areály v blízkém Rakousku - Sternstein a Hochficht. V okoli Frymburka jsou upravované běžkařské trasy a bruslit se dá na zamrzlém Lipně.